Asystent/ka Zespołu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w operacyjnym funkcjonowaniu zespołu
  • Zarządzanie kalendarzem partnerów i zespołu
  • Dbanie o przepływ informacji w ramach zespołu, pilnowanie priorytetów
  • Bieżące prowadzenie baz klientów, projektów i ofert zespołu
  • Koordynacja realizacji projektów zespołu
  • Przygotowywanie prezentacji, ofert, raportów i zestawień na potrzeby zespołu
  • Wsparcie w zakresie wystawiania faktur i monitorowania zaległych płatności
  • Zarządzanie czasem realizacji współpracy z klientami
  • Wsparcie administracyjno-logistyczne organizowanych spotkań, wydarzeń, szkoleń i warsztatów
  • Koordynacja wyjazdów służbowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim lub podobnym administracyjnym
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku administracyjnym w branży podatkowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność zarządzania czasem i projektami
  • Umiejętność skutecznego priorytetyzowania zadań
  • Proaktywność i chęć podejmowania wyzwań
  • Profesjonalizm i nastawienie na jakość
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • Współpraca z najlepszymi w swojej dziedzinie Ekspertami podatkowymi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Wsparcie Buddy’ego
  • Szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych. Mamy też bibliotekę, w której znajdziesz wiele ciekawych pozycji do poczytania ?
  • Nieodpłatne lektoraty z języka angielskiego i niemieckiego w formule online
  • Pakiet benefitów: kartę sportową w Multisport, prywatną opiekę medyczną, opiekę weterynaryjną dla psów i kotów w PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej oraz wielu inicjatywach i imprezach integracyjnych
  • Atrakcyjną lokalizację biura – pracujemy w zabytkowym Pałacu Jabłonowskich przy placu Teatralnym

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388