Asystent/ka zarządu (z językiem angielskim)
  • Międzyrzecz
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Asystent/ki zarządu. Na tym stanowisku będziesz mieć możliwość używania języka angielskiego w codziennej pracy (do komunikacji z bezpośrednim przełożonym oraz oddziałami w innych krajach).

Oczekujemy

  • wyższego wykształcenia,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie, umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2+),
  • wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku (asystent/ka zarządu, asystentka prezesa),
  • wielozadaniowości i wysoko rozwiniętych umiejętności organizacyjnych,
  • biegłej znajomości pakietu Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
  • komunikatywności, dbałości o szczegóły, samodzielności oraz dokładności,
  • dostępności do pracy stacjonarnej od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (8:00-16:00, 9:00 - 17:00).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową,
  • ubezpieczenie na życie,
  • premię kwartalną

Zadania

na tym stanowisku będziesz:

  • zarządzać kalendarzem prezesa (w tym planować spotkania oraz podróży biznesowe),
  • przygotowywać dokumenty, prezentacje i raporty zlecone przez przełożonego,
  • obsługiwać komunikację przychodzą i wychodzącą,
  • organizować i koordynować spotkania,
  • dbać o terminowość raportów,
  • współpracować z innymi oddziałami oraz asystentami i asystentkami,
    koordynować i planować wszystkie spotkania zwoływane przez prezesa
  • postępować z wrażliwymi i poufnymi informacjami z zachowaniem dyskrecji i uczciwości.

  • Praca Międzyrzecz
  • Asystent Międzyrzecz
  • Międzyrzecz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377