Asystent/ka Zarządu
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.
28. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dokumentacją pracowniczą i współpraca z biurem rachunkowym
  • Podpisywanie umów z nowymi pracownikami i aktualizacja dokumentów obecnych pracowników
  • Organizacja szkoleń BHP oraz badań lekarskich
  • Tworzenie prostych pism w imieniu pracodawcy
  • Administracja platformy szkoleniowej E-learning
  • Przeprowadzanie telefonicznych ankiet z pracownikami
  • Obsługa korespondencji firmowej i przesyłek kurierskich
  • Zaopatrzenie biura w Szczecinie w niezbędne artykuły higieniczne, biurowe i spożywcze oraz kontakt z dostawcami
  • Organizowanie firmowych eventów, które integrują nasz zespół
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Wykonywanie pozostałych zadań zleconych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Biegłość w obsłudze komputera
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultury osobista oraz zdolności komunikacyjne
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość systemu MacOS

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą pracę, dzięki której rozwiniesz Twoje dotychczasowe umiejętności
  • przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy (służbowy MacBook, iPhone i samochód)
  • kartę Multisport
  • pakiet Medicover
  • pracę w klimatycznym biurze z dostępem do bezpłatnego parkingu w centrum miasta

  • Praca Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Asystent Szczecin
  • Asystent stomatologiczny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544