Asystent/ka w dziale księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Miejsce pracy:Warszawa Wola

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie na zamknięcie miesiąca
  • Przygotowywanie raportów kontrolnych oraz po zamknięciach
  • Wsparcie zespołu w rozliczaniu kont
  • Sprawdzanie wydatków pracowniczych
  • Współpraca i pomoc zespołowi w bieżących zadaniach
Umiejętności:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera (MS Office w szczególności excel)
  • Mile widziane: znajomość SAP
  • Umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność w działaniach
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Po pełnym wdrożeniu możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (8-9)

Jesteś zainteresowany/a ofertą? Aplikuj teraz!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851