Asystent/ka w Dziale Handlowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
6. 6. 2024

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów Biznesowych (kontakt telefoniczny),
  • umawianie spotkań handlowych,
  • obsługa systemu CRM,
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi komputera oraz narzędzi pakietu MS Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • chęć rozwoju i budowania kariery w obszarze sprzedaży B2B,
  • gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + zlecenie/B2B,
  • wynagrodzenie do 5 tys. netto + premie sprzedażowe,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju od asystenta do specjalisty,
  • dofinansowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej,
  • pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678