Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego ds. monitoringu
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomorskie, Polska
Solid Security Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Rumia

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w obsłudze Klientów firmy
  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie zamówień
  • Aktualizowanie bazy Klientów
  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy
  • Praca głównie w terenie
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy kat.B
  • Komunikatywność i otwartość
  • Umiejętność utrzymywania dobrych, długotrwałych relacji
  • Własny samochód (do możliwości użytku służbowego) – zwrot kosztów paliwa

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia produktowe i sprzedażowe, wsparcie doświadczonego handlowca
  • Narzędzia potrzebne do pracy i dostęp do nowych technologii
  • Zatrudnienie w Twoim miejscu zamieszkania
  • Pracę w wykfalifikowanym i zgranym zespole
  • Pełne wdrożenie ze szkoleniem
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Rumia
  • Asystent Rumia
  • Przedstawiciel handlowy Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246