Asystent/ka Kierownika Restauracji
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, Lubuskie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.

- Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.

- Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ub. grupowego, prywatna opieka medyczna, karta Mulltisport).

- Wolne weekendy: Praca od poniedziałku do piątku (8:00 – 16:00).

- Niezbędne narzędzia pracy, dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie Naszego Zespołu.

- Profesjonalne szkolenia.

Oczekujemy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowana gastronomia zamknięta).

- Wykształcenia minimum średniego.

- Znajomość zagadnień HACCP.

- Dobrej znajomości MS Office.

- Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych.

Zadania:

- Nadzór nad wydawaniem posiłków.

- Kontrola dokumentów od dostawców, prowadzenie rozliczeń, kontrola dostaw i stanów magazynowych i składanie zamówień.

- Zarządzanie podległym personelem i tworzenie grafików obecności.

- Utrzymywanie dobrych relacji z klientem.

- Współpraca z Szefem Kuchni w celu dostarczenia wysokiej jakości usług.

- Utrzymanie w czystości miejsca pracy ( w tym zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych)

- Przygotowywanie kanapek, sałatek i deserów.

  • Praca Świebodzin
  • Kierownik Świebodzin
  • Asystent Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030