ASYSTENT/KA DZIAŁU SPRZEDAŻY
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Miejscowość: Warszawa ul. Twarda

  Twoje zadania:

  • Wsparcie działu sprzedaży i marketingu w codziennych działaniach
  • Aktualizacja i zarządzanie bazą danych klientów w CRM
  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Monitorowanie trendów rynkowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub w Dziale sprzedaży
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i organizacyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności i pro-aktywności w działaniu
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Dobrej znajomości MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie min. A2

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Hybrydowy tryb pracy
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę, w lubiącym się zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego - poprzez udział w ciekawych projektach firmowych oraz szkoleniach
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do opieki medycznej, karty sportowej, ubezpieczenia grupowego itp.)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567