Asystent/ka Działu Rekrutacji
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
25. 5. 2024

O nas: Jesteśmy młodym zespołem rekruterek, które potrzebują wsparcia. Nasze główne zadania to rekrutacje masowe z obszaru ochrony fizycznej.

Zadania:

  • wstępna telefoniczna selekcja kandydatów (połączenia przychodzące i wychodzące),
  • publikacja ofert pracy w social mediach,
  • bieżące wsparcie zespołu według potrzeb.

Wymagania:

  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,
  • chęć do pracy z ludźmi,
  • gotowość do prowadzenia dużej liczby rozmów telefonicznych (nawet 50 dziennie)
  • umiejętność poruszania się w social mediach,
  • umiejętność pracy pod presją i w dynamicznym środowisku,
  • umiejętność zarządzenia swoim czasem pracy,
  • zdolność do ustalania priorytetów,
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (minimum 30h w tygodniu)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością nawiązania stałej współpracy,
  • wynagrodzenie 27,7zł brutto za godzinę (od 1 lipca-28,10zł brutto),
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop i telefon)
  • bezpłatny pakiet opieki medycznej w Lux med.
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego i karty Multisport

Zapraszamy do aplikowania osoby chcące się rozwijać, energiczne, które nie lubią nudy i otwarte na pracę w branży bezpieczeństwa.

  • Praca Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Asystent Gdynia
  • Asystent stomatologiczny Gdynia
  • Asystent zarządu Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064