Asystent/ka działu personalnego
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Dla firmy z branży produkcyjnej z Opola szukamy asystenta/ki działu personalnego. Jeśli chcesz nabyć doświadczenie, jesteś gotowy/a na nowe wyzwania - czekamy właśnie na Ciebie!

Lokalizacja: Biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji w Opolu, co znacznie ułatwia dojazd do pracy. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się tuż pod budynkiem, co czyni nasze miejsce wyjątkowo komfortowym i łatwo dostępnym!

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w pełnym wymiarze godzin w systemie 7-15 / 8-16
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • chęci i motywacji do podjęcia zatrudnienia od zaraz

Mile widziane: student/studentka kierunków związanych z ekonomią, zarządzaniem, zasobami ludzkimi.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie miesięczne: 5000 zł brutto
  • premię kwartalną w wysokości 20% wynagrodzenia
  • wdrożenie pod okiem specjalistów i przyjazną atmosferę
  • umowę na zastępstwo - czas 1,5 roku
  • zdobycie cennego doświadczenia w dziedzinie kadr i płac
  • możliwość pracy zdalnej

Zadania

  • wprowadzanie dokumentów płacowych do systemu Teta HR
  • obsługa urządzeń biurowych
  • dbanie o prawidłowe prowadzenie dokumentacji
  • wsparcie administracji

  • Praca Opole
  • Kierownik działu personalnego Opole
  • Asystent Opole
  • Asystent Opole Lubelskie
  • Asystent stomatologiczny Opole
  • Asystent zarządu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080