Asystent/ka działu HR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
23. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Wsparcie działu HR w bieżących zadaniach administracyjnych

  • Przygotowywanie i opracowywanie danych pracowniczych, w tym: skanowanie, kserowanie i archiwizowanie dokumentów

  • Zarządzanie bieżącą dokumentacją

  • Współpraca z poddostawcami usług biurowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży HR będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość obsługi komputera (wymagana znajomość programu MS Office)

  • Umiejętność pracy z zespole, nastawienie na współpracę

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Proaktywne podejście do pracy, chęć uczenia się

  • Umiejętność pracy z dokumentami zawierającymi dane osobowe

  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, codzienna współpraca w międzynarodowym zespole

Oferujemy:

  • Umowę-zlecenie w wymiarze 80-90 h w miesiącu

  • Elastyczny grafik z możliwością dostosowywania grafiku do innej pracy, zajęć na uczelni

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pełne szkolenie wdrożeniowe

  • Pracę w międzynarodowym zespole

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532