Asystent/ka Działu Digital
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
kl. zewnętrzny
23. 7. 2024

Twój zakres obowiązków: • Wsparcie działu digital w administracyjnych obowiązkach (porządkowanie faktur, raporty itp); • Przygotowywanie i realizacja kampanii WOM marketingowych, w tym tworzenie angażujących treści i monitorowanie ich wyników; • Weryfikacja efektywności prowadzonych działań; • Nadzór nad terminowym i prawidłowym dostarczaniem materiałów do kampanii, ich obiegiem oraz archiwizacją; • Monitorowanie kosztów kampanii oraz realizacji założonych wskaźników w Excelu i raportowanie klientom; • Śledzenie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynku i konkurencji, stałe poszerzanie wiedzy o rynku mediów oraz nabywanie umiejętności posługiwania się narzędziami do planowania i zakupu mediów; • Ścisła współpraca z działem: Client Service, Digital Media, Strategii oraz Kreatywnym;
Nasze wymagania: • Doświadczenie w obowiązkach administracyjnych, albo w dziale digital; • Masz doświadczenie w komunikacji w mediach społecznościowych ; • Umiejętność analitycznego myślenia oraz operowania liczbami; • Dokładność, otwartość na nabywanie nowej wiedzy; • Chęć zdobycia pierwszych doświadczeń w obszarze digital marketingu; • Swobodne korzystanie z pakietu MS Office, w szczególności Excela (korzystanie z tabeli przestawnej, formuł: sortowanie, filtrowanie, suma, wyszukaj pionowo);
Oferujemy: • Kreatywna i samodzielna praca w dynamicznie rozwijającej się agencji digitalowej specjalizującej się w nowych formach komunikacji oraz synergii mediów; • Indywidualna ścieżka rozwoju uwzględniająca Twoje predyspozycje i preferencje; • Prywatną opiekę medyczną LuxMed; • Kartę Medicover Sport; • Zatrudnienie w oparciu o współpracę B2B/zlecenie dla studentów.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584