Asystent/ka - Dział Industrial
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca aktualizacja bazy danych,
  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby działu,
  • administracyjne wsparcie zespołu oraz dyrektora,
  • wyszukiwanie informacji niezbędnych w realizacji zadań pracowników,
  • kontakt telefoniczny z klientami/kontrahentami,
  • organizowanie i koordynowanie spotkań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
  • znajomość programów MS Office – Excel oraz Power Point,
  • język angielski - komunikatywny,
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność,
  • komunikatywność na wysokim poziomie.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • dogodną lokalizację biura;
  • okazję do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584