Asystent/ka ds. sprzedaży nieruchomości, Kielce
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
HR Project
5. 10. 2024

Dla naszego Klienta z Kielc prowadzimy rekrutację na stanowisko Asystenta/Asystentki ds. sprzedaży.
Zakres obowiązków:
Uzupełnianie wzorów dokumentów sprzedaży: umowy rezerwacyjne, prospekty itp.;
Archiwizacja umów rezerwacyjnych, deweloperskich i przenoszących własność;
Utrzymywanie relacji z klientami;
Udział w realizacji serwisu gwarancyjnego posprzedażowego wraz z przygotowaniem stanowiska dewelopera;
Aktualizacja stron internetowych w zakresie dostępności mieszkań;
Przygotowywanie zdjęć z budowy do aktualizacji strony;
Inicjowanie posprzedażowych akcji marketingowych, np. integracje dla mieszkańców;
Analiza konkurencji bądź jej koordynacja z podmiotami zewnętrznymi;
Inicjowanie działań marketingowych;
Organizacja i udział w eventach sprzedażowych – dni otwarte, targi nieruchomości;
Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z podmiotami zewnętrznymi, przygotowywanie umów współpracy;
Wsparcie specjalistów ds. sprzedaży – zlecone zadania.
Oczekiwania:
Doświadczenie na stanowisku asystenta ds. sprzedaży;
Znajomość Pakietu Office: Excel – średniozaawansowany (sumy częściowe, tabele przestawne); Word (narzędzia recenzja, style, wstawianie grafik, tworzenie PDF);
Znajomość systemu CRM;
Znajomość narzędzi do mailingu, np. Freshmail, GetResponse;
Doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi;
Doświadczenie w obsłudze klienta;
Doświadczenie w pracy z rzutami w PDF;
Znajomość edycji PDF, np. PDFXChangeViewer.
Mile widziane:
Tworzenie relacji/rolek w social mediach;
Znajomość systemu do obiegu faktur zakupowych;
Znajomość systemu do zarządzania zadaniami i projektami z organizacją czasu pracy, np. Asana;
WordPress – podstawowa edycja stron, wstawianie pop-up, aktualizacja treści;
Znajomość obsługi Canva;
Oferujemy:
Niezbędne narzędzia do pracy;
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
Premie/dodatki świąteczne;
Możliwość pracy zdalnej;
Niezbędne szkolenia i wdrożenie;
Premia sprzedaży w przypadku utrzymania KPI;
Dobrą atmosferę pracy.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Agent nieruchomości Kielce
  • Zarządca nieruchomości Kielce
  • Administrator nieruchomości Kielce
  • Asystent Kielce
  • Asystent stomatologiczny Kielce
  • Asystent zarządu Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563