Asystent/ka ds. Rekrutacji (praca dodatkowa)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
MONDI sp. z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa połączeń przychodzących od kandydatów (przedstawianie ofert pracy, wstępne rozmowy weryfikacyjne)
  • Wykonywanie połączeń wychodzących do wyselekcjonowanych kandydatów z naszej wewnętrznej bazy celem zbudowania zainteresowania aktualnymi ofertami pracy
  • Odpowiadanie na wiadomości od kandydatów na Facebooku

Nasze wymagania

  • Jesteś dyspozycyjny/a do podjęcia współpracy od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-20:00 oraz w soboty w godz. 9:00-13:00
  • Posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (90% Twojego czasu pracy stanowić będą rozmowy telefoniczne)
  • Z determinacją dążysz do wyznaczonych celów
  • Łatwo nawiązujesz kontakty drogą telefoniczną
  • Masz dar przekonywania – Twoje umiejętności negocjacyjne pozwalają Ci szybko budować zainteresowanie rozmówcy i trafnie dobrać ofertę do jego indywidualnych wymagań
  • Interesujesz się branżą HR i chcesz podjąć dodatkową pracę w tym obszarze
  • Jesteś studentem lub ukończyłeś/aś minimum studia licencjackie

To oferujemy

  • Pracę 100% zdalną
  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Szkolenie wdrożeniowe - zapoznanie ze standardami pracy w MONDI
  • Możliwość dodatkowego zarobku
  • Pracę od zaraz

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – nie ma drugiego tak  zgranego i zadaniowego zespołu jak nasz! Na co dzień kierujemy się  wartościami, które wspólnie wypracowaliśmy.

Przekonaj się, dlaczego MONDI to więcej niż praca:

Jesteśmy Great Place to Work®

Stawiamy na innowacje oraz nowoczesne technologie - stworzyliśmy dedykowany system informatyczny oparty na rozwiązaniach uczenia maszynowego, który efektywnie wspiera procesy rekrutacji i sprzedaży oraz współpracy w całej organizacji

Konsekwentnie podnosimy jakość naszych usług, dzięki czemu wskaźnik zadowolenia naszych klientów utrzymuje się na poziomie 90%

Dbamy o Twój rozwój poprzez indywidualnie dopasowany program szkoleniowy

Doceniamy się wzajemnie w ramach wewnętrznego systemu motywacyjnego PROPS

Wspieramy młodych polskich artystów otaczając się ich pracami nawiązującymi do naszych wartości, tworząc w biurze Galerię MONDI

  • Praca Poznań
  • Asystent Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748