ASYSTENT/KA DS. REKRUTACJI
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
AbJobService Polska
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Jako rekruter jesteś łącznikiem holenderskiego rynku pracy z kandydatami z Polski
  • Podchodzisz do kandydatów w sposób profesjonalny
  • Kreatywnie i skutecznie dokonujesz rekrutacji i selekcji
  • W oparciu o profil kandydata i rozmowę z nim doprowadzasz do doskonałego połączenia kandydata ze zleceniodawcą
  • Ściśle współpracujesz z planistami, rekruterami i koordynatorami na terenie Holandii

WYMAGANIA:

Szukamy właśnie Ciebie, bo:

  • posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)
  • posiadasz wyższe wyksztalcenie
  • interesujesz się tematyką i chcesz pogłębiać wiedzę z zakresu rekrutacji i HR
  • posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowania relacji
  • zaangażowanie, motywacja i pozytywne nastawianie wobec nowych zadań to Twoje atuty
  • jesteś osobą zorganizowaną w pracy i cechuje Cię umiejętność podejmowania inicjatyw

Świetnie, jeśli posiadasz już doświadczenie rekrutacji – jeśli nie, na pewno od nas nauczysz się wszystkiego!

OFERUJEMY:

W zamian oferujemy:

  • na początek umowę o pracę na okres 6 miesięcy-sam/a ocenisz jak Ci się z nami pracuje- mamy nadzieję na długoterminową współpracę
  • prywatne ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do pakietu medycznego
  • nabycie doświadczania zawodowego, ponieważ będziesz pracować w międzynarodowej i wciąż dynamicznie rozwijającej się Firmie

  • dzięki codziennemu kontaktowi z Kolegami z Niderlandów podszlifujesz swój angielski

  • dostęp do panelu szkoleniowego, abyś czuł że ciągle się rozwijasz

  • wsparcie przełożonych i Zespołu oraz dużą dawkę wiedzy. Pracujemy w oparciu o zasadę „learn by doing”, bo praktyka czyni mistrza

  • współpracę z ludźmi z pasją i poczuciem humoru, którzy pokonują nawet najbardziej ponure poniedziałki

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Rzeszów
  • Asystent Rzeszów
  • Asystent zarządu Rzeszów
  • Asystent stomatologiczny Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075