Asystent/ka ds. Logistyki
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Farutex Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • analiza i rozliczanie czasu pracy kierowców
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • weryfikacja reklamacji
  • współpraca z kierowcami
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży, administracji oraz magazynu

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera w tym MS Office
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość programu 4Trans

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w godzinach 7 - 15
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

  • Praca Łódź
  • Logistyk Łódź
  • Asystent Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Asystent stomatologiczny Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532