Asystent/ka ds. kadr i płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
8. 9. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki ds. Kadr i płatności do pracy na pełny etat. Jest to doskonała okazja dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie kadr i płac, pracując w stabilnym środowisku.

Obowiązki

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Udział w przygotowywaniu raportów i analiz kadrowych
  • Wykonywanie przelewów bankowych
  • Weryfikacja wpłat kontrahentów
  • Przygotowywanie zestawień

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Dokładność, skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567