Asystent/ka ds. Handlowo-Administracyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Zeroone Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Praca dla globalnego producenta i dystrybutora z branży FMCG, którego produkty są rozpoznawalne na całym świecie.

Poszukujemy osoby umiejącej bardzo dobrze posługiwać się j.angielskim, dobrze zorganizować swoją pracę w dynamicznym środowisku.

Dołącz do zespołu, gdzie panuje otwarta komunikacja, wzajemny szacunek i wsparcie.

Opis stanowiska

  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Obsługa korespondencji firmowej
  • Organizacja podróży służbowych kierownictwa, spotkań firmowych
  • Umawianie spotkań i przyjmowania gości w biurze
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura i dbałość o ład w biurze
  • Redagowanie zleconej korespondencji i dokumentów wewnętrznych
  • Koordynacja obiegu informacji i dokumentów
  • Utrzymanie efektywnego systemu przechowywania i archiwizacji dokumentów firmowych w formie papierowej i elektronicznej
  • Wsparcie informacyjne zespołu handlowego
  • Wykonywanie analiz i pozyskiwanie informacji na zlecenie zespołu handlowego
  • Wsparcie działań marketingowych firmy (np. pomoc w przygotowaniu materiałów reklamowych)
  • Wsparcie działu handlowego w zakresie pozyskania nowych klientów, z uwzględnieniem klientów zagranicznych
  • Inne zadania biurowe zlecane zgodnie z bieżącymi potrzebami przez przełożonych

Wymagania

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na wszystkie tematy - must have
  • Znajomość pakietu office (word, excel, power point, outlook)
  • Samodzielność, zdyscyplinowanie, multitasking
  • Zorientowanie na osiągnięcie celu
  • Umiejętność załatwiania spraw trudnych (wymagane niekonwencjonalne podejście do tematu)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Przewidziane podwyższenie wynagrodzenia po zakończeniu okresu próbnego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Premie półroczne
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
  • Dofinansowanie wakacji (świadczenie urlopowe)

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584