Asystent/ka ds. Handlowo-Administracyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jobnonstop
10. 9. 2024

Miejsce zatrudnienia: Warszawa, Mokotów
Forma zatrudnienia: Umowa o Pracę
Wynagrodzenie: 6 000 PLN na okresie próbnym
Godziny pracy: 8:00-16:00 pon-pt.
Praca dla globalnego producenta i dystrybutora z branży FMCG, którego produkty są rozpoznawalne na całym świecie.
Poszukujemy osoby umiejącej bardzo dobrze posługiwać się j.angielskim, dobrze zorganizować swoją pracę w dynamicznym środowisku.
Dołącz do zespołu, gdzie panuje otwarta komunikacja, wzajemny szacunek i wsparcie.
Nasze wymagania:
- Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację na wszystkie tematy – must have
- Znajomość pakietu office (word, excel, power point, outlook)
- Samodzielność, zdyscyplinowanie, multitasking
- Zorientowanie na osiągnięcie celu
- Umiejętność załatwiania spraw trudnych (wymagane niekonwencjonalne podejście do tematu)
- Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
Twoje zadania:
- Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
- Obsługa korespondencji firmowej
- Organizacja podróży służbowych kierownictwa, spotkań firmowych
- Umawianie spotkań i przyjmowania gości w biurze
- Nadzór nad zaopatrzeniem biura i dbałość o ład w biurze
- Redagowanie zleconej korespondencji i dokumentów wewnętrznych
- Koordynacja obiegu informacji i dokumentów
- Utrzymanie efektywnego systemu przechowywania i archiwizacji dokumentów firmowych w formie papierowej i elektronicznej
- Wsparcie informacyjne zespołu handlowego
- Wykonywanie analiz i pozyskiwanie informacji na zlecenie zespołu handlowego
- Wsparcie działań marketingowych firmy (np. pomoc w przygotowaniu materiałów reklamowych)
- Wsparcie działu handlowego w zakresie pozyskania nowych klientów, z uwzględnieniem klientów zagranicznych
- Inne zadania biurowe zlecane zgodnie z bieżącymi potrzebami przez przełożonych
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- Przewidziane podwyższenie wynagrodzenia po zakończeniu okresu próbnego
- Pracę w przyjaznej atmosferze
- Premie półroczne
- Pakiet medyczny Medicover
- Dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
- Dofinansowanie wakacji (świadczenie urlopowe)

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567