Asystent/ka ds. administracyjnych ze znajomością języka niemieckiego
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Województwo śląskie, Polska
CreateCtrl Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Aktualnie do naszego zespołu w Gliwicach poszukujemy osoby na stanowisko Asystentka/ Asystent ds. administracyjnych ze znajomością języka niemieckiego. Szukamy kogoś, kto z pasją podejdzie do zarządzania naszym biurem i wspierania zespołu. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, lubisz pracować z ludźmi i masz świetne zdolności komunikacyjne, to ta praca jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i kompleksowa obsługa biura w tym zarządzanie kalendarzem spotkań oraz organizacja podróży służbowych oraz współpraca z dostawcami usług biurowych i administracyjnych.
  • Kontakt w imieniu Zarządu z zewnętrznym działami księgowym, kadrowym.
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji oraz przepływu informacji pomiędzy Zarządem a poszczególnymi działami, przygotowywanie raportów, podsumowań, zestawień.
  • Weryfikacja, edycja i formatowanie dokumentów.
  • Pomoc przy rekrutacji nowych pracowników.
  • Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją pracowniczą i wsparcie administracyjne.
  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi, takimi jak karnety sportowe czy prywatna opieka medyczna.
  • Przygotowanie tłumaczeń.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy biurowej na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie - mile widziane wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).
  • Świetne umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość podstaw księgowości.
  • Znajomość przepisów prawa pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia.
  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów oraz nauki języków obcych.
  • Benefity pracownicze jak pakiet opieki medyczne i karta sportowa.

  • Praca Gliwice
  • Asystent Gliwice
  • Asystent stomatologiczny Gliwice
  • Asystent zarządu Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Specjalista ds. Eksportu Gliwice
  • Specjalista ds. transportu Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584