Asystent/ka Biura Zarządu
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Stokrotka Sp. z o.o.
8. 6. 2024

4269981

Obowiązki

Wymagania

  • Przygotowywanie pism, umów i danych na potrzeby biura
  • Koordynowanie obiegu dokumentów
  • Administrowanie kalendarzem Biura Zarządu
  • Współpraca z zarządem (również anglojęzycznym)
  • Organizowanie spotkań oraz wyjazdów służbowych
  • Nadzór nad fakturami oraz sprawdzanie rozliczeń delegacji pracowników
  • Kontakt z kontrahentami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Koordynowanie pracy Recepcji
  • Zaangażowanie, dokładność oraz sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych
  • Realną szansę na awans
  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Kartę zakupową z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • Bonus

    urlopowy
  • szkolenia

Źródło: Stokrotka/Praca

  • Praca Lublin
  • Asystent zarządu Lublin
  • Asystent Lublin
  • Asystent stomatologiczny Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080