Asystent/ka biura
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ManpowerGroup
1. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Nasz klient, firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje ambitnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko Asystent/ka biura w Poznaniu. Firma ceni sobie wartości takie jak innowacyjność, profesjonalizm i dbałość o klienta.

Zadania:

  • Kompleksowe wsparcie działu administracyjnego

  • Przyjmowanie i przekazywanie korespondencji, organizacja spotkań oraz rezerwacja podróży służbowych

  • Sprawne zarządzanie dokumentacją oraz dbałość o porządek w biurze

Wymagania:

  • Umiejętności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i programach rozwojowych, pozwalających na ciągłe podnoszenie kwalifikacji

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu i rozwijać się w dynamicznej i przyjaznej atmosferze, prześlij swoje CV i list motywacyjny. Zapewniamy, że każda aplikacja zostanie dokładnie przeanalizowana.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca Poznań
  • Asystent Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293