Asystent/ka Biura
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Incom Group S.A.
10. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna biura,
  • Zarządzanie dostępnością sal konferencyjnych, przyjmowanie gości, obsługa spotkań biznesowych
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Obsługa poczty elektronicznej,
  • Obsługa centrali telefonicznej – łączenie rozmów
  • Dbanie o estetykę biura i wizerunek firmy
  • Zadania zlecone przez Zarząd firmy
  • Obsługa i kontrola urządzeń biurowych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Realizacja zamówień - zakupy art. spożywczych, biurowych, itp.

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Komunikatywność,
  • Zdolności organizacyjne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 / 9:00-17:00.
  • przyjazną atmosferę pracy
  • nowoczesne biuro z prywatnym parkingiem
  • benefity: karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Allianz

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532