Asystent inżyniera projektu
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
inżyniera projektowa
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie inżyniera projektu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych projektów na rynku polskim i zagranicznym
  • Pomoc przy opracowaniu dokumentów projektowych (schematu technologicznego, listy podzespołów, harmonogramu itp.)
  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych produkowanych urządzeń
  • Asysta przy montażu i uruchomieniu u klienta
  • Stały kontakt z klientem w czasie trwania projektu
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy, związanymi z prowadzonym projektem

WYMAGANIA:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość jednego z języków: angielski, niemiecki, rosyjski
  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych (ok. 10-30% czasu pracy, wyjazdy kilkudniowe, maksymalnie do tygodnia)
  • Zaangażowanie, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia
  • Samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania, analityczne myślenie
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza techniczna z dziedziny maszynoznawstwa lub procesów technologicznych przemysłu napojowego, browarniczego, mleczarskiego

OFERUJEMY:

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: stawka zasadnicza plus miesięczna premia
  • Nagroda jubileuszowa co 5 lat stażu pracy
  • Pełny etat z elastycznym czasem pracy – rozpoczęcie pracy w godzinach 06:00-09:00
  • Praca hybrydowa – Home Office 2 dni w tygodniu – po okresie próbnym
  • W ramach wyjazdów służbowych zapewnienie floty samochodowej, zakwaterowania oraz diet zgodnie z Rozporządzeniem
  • Szkolenia i stałe wsparcie w okresie wdrażania pracownika
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość zarządzania projektami technicznymi realizowanymi na całym świece
  • Swobodę w zakresie stosowanej metodyki projektu
  • Możliwość zdobycia wiedzy i bezcennego doświadczenia od starszych kolegów z zespołu
  • Praca w zwartym zespole 11 inżynierów

  • Benefity:

  • Premia roczna,
  • Kafeteria MyBenefit w tym karta MultiSport,
  • Multilife - zdrowie, odżywianie, psychologia i rozwój,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Spotkania integracyjne,
  • Nauka języków obcych,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Wyprawka dla dziecka,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Kawa

  • Praca Tychy
  • Asystent Tychy
  • Inżynier Tychy
  • Asystent zarządu Tychy
  • Asystent stomatologiczny Tychy
  • Inżynier oprogramowania Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521