ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU ROBÓT MOSTOWYCH
  • Dukla
Dukla, Dukla, Podkarpackie, Polska
Promost Consulting sp. z o.o. sp. k.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Udział w badaniach Wykonawcy robót dokonywanych w terenie;
  • Pomoc w weryfikacji dokumentów i materiałów dostarczonych przez Wykonawcę robót budowlanych;
  • Sporządzanie dokumentacji fotograficznej oraz materiałów filmowych z postępu robót na budowie
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu w sprawach formalnych;
  • Pomoc w pracach organizacyjnych i biurowych;
  • Sporządzanie sprawozdań z narad projektowych, inwestycyjnych, przygotowywanie wstępnych wersji raportów, pism, protokołów, dokumentów oraz materiałów informacyjnych i promocyjnych
  • Obsługa samochodów służbowych
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji korespondencji, skanowanie, zarządzanie obiegiem dokumentów

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziana osoba w trakcie studiów inżynierskich o specjalności drogi lub mosty)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

OFERUJEMY:
  • możliwość rozszerzenia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • możliwość bezpośredniej współpracy ze specjalistami z różnych branż
  • dużą samodzielność – stanowisko umożliwiające samodzielne podejmowanie decyzji w ramach posiadanych kompetencji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • wydarzenia integracyjne
  • dofinansowanie do karnetów sportowych

  • Praca Dukla
  • Asystent Dukla
  • Dukla - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448