Asystent Handlowy
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
Klient UBP Consulting
4. 10. 2024

Dla naszego Klienta, dealera rozpoznawalnej marki samochodów, poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko: Asystenta Handlowego
Zakres obowiązków:
- Wsparcie Doradcy Handlowego w przygotowywaniu ofert handlowych i prezentacji dla klientów.
- Pomoc w organizacji spotkań i rozmów handlowych.
- Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie CRM.
- Przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych.
- Obsługa korespondencji i prowadzenie dokumentacji związanej z działaniami handlowymi.
- Udział w przygotowywaniu i wysyłaniu ofert handlowych oraz umów do klientów.
- Śledzenie trendów rynkowych i zbieranie informacji o konkurencji na potrzeby Doradcy Handlowego.
Wymagania:
- Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem.
- Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
- Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku.
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
- Chęć do nauki i rozwoju zawodowego w dziedzinie sprzedaży i doradztwa.
Pracodawca oferuje:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
- Atrakcyjny system wynagrodzenia.
- Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Rybnik
  • Asystent Rybnik
  • Dyrektor handlowy Rybnik
  • Przedstawiciel handlowy Rybnik
  • Asystent zarządu Rybnik
  • Asystent stomatologiczny Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388