ASYSTENT GEOLOGA
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Zakład Usług Geologicznych Geotech Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Opis stanowiska:
• Pomoc przy Opracowywaniu Projektu Robót Geologicznych, Programu Badań Geotechnicznych,
• Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji geologicznej i geotechnicznej,
• Sporządzanie raportów z badań terenowych (wierceń i sondowań),
• Bieżąca aktualizacja postępów prac badań terenowych,
• Pozyskiwanie zgód na wejście w teren.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu geologii, budownictwa, inżynierii środowiska, ochrony środowiska,
• Chęć do poszerzania swoich kompetencji,
• Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Wynagrodzenie: 4.500 zł – 6.500 zł brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji,
• Pakiet świadczeń socjalnych: Multisport, paczki świąteczne dla dzieci pracowników,
• Przyuczenie do wykonywania zadań na tym stanowisku,
• Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji,
• Praca w doświadczonym zespole,
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Praca Rzeszów
  • Geolog Rzeszów
  • Asystent Rzeszów
  • Asystent zarządu Rzeszów
  • Asystent stomatologiczny Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851