Asystent fotografa
  • Wysoczka k. Piły
wielkopolskie, Wysoczka k. Piły, Wielkopolskie, Polska
Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 700 pracowników,

produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

Eksportujemy fotele i meble tapicerowane do Danii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Holandii, Francji, USA i innych krajów.

W związku z rozwojem nowych rynków firma zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • praca przy fotografii oraz filmowaniu mebli (organizacja pracy, przygotowanie),
  • asystowanie w sesjach studyjnych,
  • dbanie o porządek w studio,
  • wykonywanie fotografii packshot,
  • obróbka (retuszowanie) wykonanych fotografii,
  • obsługa drukarki wielkoformatowej,
  • przygotowywanie drobnych prac graficznych.

Wymagania:

  • zainteresowanie fotografią i chęć rozwijania umiejętności w tej dziedzinie,
  • umiejętność obsługi programu Adobe Photoshop,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • zaawansowana obsługa komputera,
  • zwracanie uwagi na detale oraz estetyczny zmysł.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w dynamicznym zespole specjalistów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hjort Knudsen Polen, z siedzibą Wysoczka 21, 89-320 Wysoka, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

  • Praca wielkopolskie
  • Asystent wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228