Asystent Działu Zakupów
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
11. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Lokalizacja
Włocławek
Pracodawca
Dodano
09.08.2024
Numer referencyjny
WŁ/03/08/2024

Zadania:

  • Wsparcie operacyjne Działu Zakupów - dokonywanie zakupów na potrzeby różnych działów, w tym Działu Technicznego
  • Monitorowanie i analiza rynku dostawców
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Tworzenie bazy dostawców, w tym alternatywnych
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dostawcami
  • Przygotowywanie specyfikacji i zapytań ofertowych, pozyskiwanie i zestawianie ofert cenowych wraz z ich analizą
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Składanie zamówień u dostawcy, nadzór nad ich właściwą i terminową realizacją oraz kompletnością i jakością dostaw
  • Koordynowanie przebiegu reklamacji u dostawców
  • Wprowadzanie zamówień do systemu ERP i ich rozliczanie
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji zakupów
  • Optymalizacja kosztów procesów zakupowych
  • Bieżąca kontrola zapasów i uzupełnianie stanów
  • Opracowywanie i przygotowanie danych do analiz w obszarze zakupów, raportów i prezentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, w trakcie studiów zaocznych lub wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, logistyką lub pokrewne)
  • Doświadczenie w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Systematyczności, terminowość oraz skrupulatności w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiej nauki w zakresie realizowanych zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku - lider na rynku bakalii,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i efektów pracy
  • Interesującą, rozwojową pracę w obszarze zakupów
  • Niekorporacyjną atmosferę i jasno określone cele stanowiska
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna po okresie próbnym, karta Multisport, pakiet socjalny, w tym świadczenia finansowe, świadczenia dla dzieci, pożyczki na preferencyjnych warunkach, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych, spotkania integracyjne i inne), atrakcyjne zniżki na produkty firmowe - bakalie,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i szerokiego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia finansowane lub współfinansowane przez Pracodawcę

Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.

  • Praca Włocławek
  • Kierownik działu personalnego Włocławek
  • Specjalista ds. Zakupów Włocławek
  • Asystent Włocławek
  • Asystent zarządu Włocławek
  • Asystent stomatologiczny Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544