Asystent działu zakupów
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, łódzkie, Polska
Cukiernia P. Chojecki
12. 10. 2024

Tradycja zapisana w wyjątkowych recepturach i przekazywana kolejnym pokoleniom. Od ponad 40 lat jesteśmy wiodącym producentem ciast, tortów i deserów. Cieszymy się z tego, że towarzyszymy Naszym Klientom w chwilach szczególnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Obowiązki:

  • kontakt z dostawcami krajowymi oraz zagranicznymi
  • kontrola stanu surowców oraz składanie zamówień
  • sporządzanie listy zapotrzebowania surowców
  • wprowadzanie do systemu surowców
  • pozyskiwanie specyfikacji surowców od dostawców

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisko w branży cukierniczej/spożywczej - mile widziane
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia produktowe

  • Praca Skierniewice
  • Asystent Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183