Asystent działu wsparcia logistyki i magazynu
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, mazowieckie, Polska
ITP S.A
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i obsługa zamówień
  • Koordynacja transportów
  • Awizacja dostaw, wysyłek
  • Kontrola na procesem dostaw i stanem magazynowym
  • Kontakt z magazynem, przewoźnikami
  • Dbanie o terminową realizację zamówień i wysyłek
  • Rejestracja zleceń transportowych i kurierskich w systemach dostawców/przewoźników
  • Poszukiwanie rozwiązań mogących usprawnić i optymalizować pracę w dziale
  • Kontakt z klientami i operatorami logistycznymi
  • Nadzór nad poprawnością i obiegiem dokumentów

Nasze wymagania

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe wysokiego składowania
  • Znajomość Microsoft office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Radzenie sobie ze stresem związanym z praca na wysokościach
  • Zdolność logicznego myślenia
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Samodzielność w codziennej pracy
  • Umiejętność komunikacji z klientem
  • Zdolność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Owocowe wtorki/czwartki
  • Dostęp do platformy językowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca Raszyn
  • Asystent Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080