Asystent działu windykacji
  • Warszawa
asystent działu windykacji
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Interesuje Cię praca z elastycznym grafikiem? Odnajdujesz się w kontakcie z innymi? Ta oferta pracy może Cię zainteresować. Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta działu windykacji do międzynarodowej firmy, zajmującej się produkcją maszyn budowlanych i kopalnianych.

Oczekujemy

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (np. w obsłudze klienta)
  • j. angielski na poziomie B1/B2
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • praktyczna znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel i Word

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca na pół etatu
  • umowa o pracę tymczasową na 6 miesięcy
  • hybrydowy model pracy
  • dobrze skomunikowane biuro przy rondzie Daszyńskiego
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
  • dofinansowanie do okularów
  • praca w kameralnym zespole

Zadania

  • wysyłanie wezwań do zapłaty do klientów
  • kontakt z klientami w sprawie płatności
  • wprowadzanie danych do systemu
  • prace administracyjno-biurowe

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678