Asystent działu sprzedaży ds. administracyjnych
  • Warszawa
asystent działu sprzedaży ds. administracyjnych
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko asystent działu sprzedaży ds. administracyjnych

Jeśli chcesz się rozwijać u lidera z branży FMCG - producenta znanych napojów gazowanych i chipsów, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Oczekujemy

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel)
  • doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy z liczbami

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę na pełen etat w trybie hybrydowym
  • biuro w dogodnej lokalizacji:Warszawa Praga- Północ
  • umowę o pracę tymczasowąna 18 miesięcy
  • dynamiczne i przyjazneśrodowisko pracy
  • pakiet benefitów m.in kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • szansę na zdobycie cennego doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej organizacji

Zadania

  • wprowadzanie faktur do systemu
  • opis faktur w systemie
  • kontrola otrzymanych dokumentów zgodnie z instrukcjami
  • kontakt z pracownikami w terenie celem otrzymania brakujących danych/dokumentów
  • przesyłanie faktur w systemie do dalszego procesowania
  • bieżący kontakt z pracownikami działu Sprzedaży
  • prowadzenie ewidencji faktur w podziale na programy Sprzedażowe vs budżet

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648