Asystent Działu Sprzedaży / Back Office
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Masterchem Logoplaste Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbes’a 2019.

Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

  • opieka nad klientami wraz z przedstawicielem handlowym
  • wspieranie zespołu w działaniach sprzedażowych oraz marketingowych
  • ofertowanie, przyjmowanie zamówień, nadzór nad ich realizacją
  • ścisła współpraca z działem produkcji, kontroli jakości oraz magazynem
  • nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie B2 (warunek konieczny, część rozmowy o pracę po angielsku/niemiecku)
  • znajomość Word, Excel, Outlook
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale, w tym obsługa systemu ERP
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność podejmowania trafnych decyzji
  • kreatywność, determinacja, zorganizowanie i umiejętność pracy w zespole pod presją

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę na pełny etat
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • szkolenie wdrażające oraz ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa związana z wynikami osiągniętymi w pracy
  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu

  • Praca Zielona Góra
  • Kierownik działu personalnego Zielona Góra
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zielona Góra
  • Asystent Zielona Góra
  • Asystent zarządu Zielona Góra
  • Asystent stomatologiczny Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509