Asystent Działu Obsługi Klienta
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientami (obsługa infolinii);

  • sporządzanie zestawień, ofert handlowych oraz sprawozdań;

  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień, wystawianie faktur;

  • obsługa systemu ERP;

  • aktualizacja danych klientów oraz danych produktowych w systemie;

  • obsługa korespondencji oraz archiwizacja dokumentacji;

  • współpraca z innymi działami w zakresie windykacji;

  • monitorowanie i raportowanie klientom statusu realizacji zamówień;

  • kompleksowa obsługa reklamacji;

  • fachowe doradztwo w zakresie tematów związanych z naszymi usługami i rozliczeniami;

  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy;

  • prace administracyjne związane z obsługą biura;

  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze Klienta;

  • dostępność od zaraz – WARUNEK KONIECZNY;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność;

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • zdolności organizacyjne i umiejętność organizowania pracy własnej;

  • otwartość i chęć nauki;

  • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku;

  • platformę do nauki języków obcych.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Asystent Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836