Asystent Działu Handlowego Ochrony Fizycznej
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Solid Security Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z potencjalnymi klientami
  • Budowanie sieci kontaktów
  • Wsparcie Działu Handlowego w pozyskiwaniu nowych klientów

Nasze wymagania

  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z Klientem
  • Doskonała organizacja pracy

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę na podległym terenie, od poniedziałku do piątku
  • Dodatkowa prowizja uzależniona od wyników sprzedaży

  • Praca Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Asystent Gdynia
  • Technik ochrony środowiska Gdynia
  • Asystent stomatologiczny Gdynia
  • Asystent zarządu Gdynia
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Gdynia
  • Specjalista ds. ochrony danych Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190