ASYSTENT DZIAŁU FOTOGRAFII (1/2 ETATU)
  • Katowice
Katowice, 40-025 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
MUZEUM HISTORII KATOWIC
28. 9. 2024
od 2 150 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Obowiązki na stanowisku asystenta Działu Fotografii:
1. opracowywanie zbiorów według przyjętych zasad; w księdze inwentarzowej i na kartach ewidencyjnych w elektronicznym katalogu zbiorów muzealnych,
2. prowadzenie badań archiwalno-bibliotecznych w celu naukowego opracowania pozyskanych muzealiów,
3. dbanie o właściwe zabezpieczenie i przechowywanie zbiorów w magazynach oraz na ekspozycjach Działu Fotografii oraz o ich konserwację i digitalizację.
- Pracodawca oferuje:
1. wysokie standardy pracy
2. udział w ciekawych projektach
3. pracę w prestiżowej instytucji kultury
- Praca na 1/2 etatu w godzinach: 8:00-16:00 do ustalenia z pracodawcą. Godziny pracy zgodnie z harmonogramem.

Inne wymagania
Wymagania niezbędne:
- posiadanie pełniej zdolności do czynności prawnych,
- brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- ukończone studia magisterskie (preferowane kierunki: historia, historia sztuki),
- biegła znajomość języka obcego, preferowany j. niemiecki
- praktyczna umiejętność obsługi komputera
- samodzielność, terminowość, odpowiedzialność i kreatywność,
- planowanie i efektywna organizacja własnego czasu pracy,
- umiejętność pracy w zespole
- etyka zawodowa i profesjonalizm w podejmowanych działaniach, Wymagania pożądane:
- podyplomowe studia muzealnicze doświadczenie na podobnym stanowisku.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Katowice
  • Kierownik działu personalnego Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392