Asystent Dz. Sprzedaży Samochodów Używanych
  • Nowy Targ, nowotarski, małopolskie
Nowy Targ
KOBOS SPÓŁKA JAWNA
14. 7. 2024
Do uzgodnienia na rozmowie kwalifikacyjnej

Autoryzowany dealer samochodowy TOYOTA KOBOS poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Asystent Dz. Sprzedaży Samochodów Używanych (Nr ref.: AS.DZ.UŻYW/NT/2024)

Miejsce pracy - Nowy Targ

Opis stanowiska:

Prowadzenie dokumentacji związanej z zakupem i sprzedażą samochodów używanych

Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów

Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Wymagania:

Wykształcenie min. średnie (wykształcenie o profilu technicznym będzie dodatkowym atutem)

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów używanych

Dobra znajomość branży motoryzacyjnej

Dobra znajomość pakietu MS Office

Wysokie zdolności komunikacyjne, umiejętność profesjonalnej obsługi klienta, wysoka kultura osobista

Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B., dyspozycyjność.

Oferujemy:

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Motywacyjny system wynagradzania adekwatny do osiąganych wyników

Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Cykl regularnych szkoleń

Partnerską atmosferę środowiska pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wyłącznie za pomocą formularza rekrutacyjnego: www.toyota-kobos.pl/rekrutacja. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów realizacji obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

  • Praca Nowy Targ
  • Asystent Nowy Targ
  • Nowy Targ - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567