Asystent Dyrektora Szkoły
  • Piła
Piła, Piła, Wielkopolskie, Polska
CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

  • Planowaniem i organizowaniem zajęć dydaktycznych podległej placówki
  • Pomocą przy poszukiwaniu i zatrudnianiu nauczycieli
  • Nadzorem nad kadrą dydaktyczną i bieżącym funkcjonowaniem szkoły
  • Kontrolą prawidłowej realizacji programów nauczania
  • Nadzorem nad dokumentacją szkolną w zgodzie z przepisami prawa oświatowego
  • Realizacją planu rozwoju szkoły
  • Realizacją obowiązujących standardów obsługi

WYMAGANIA:

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Umiejętność doskonałej organizacja pracy (własnej i zespołu)
  • Umiejętność pracy na wskaźnikach
  • Umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku pracy
  • Umiejętność obsługi komputera i programów biurowych
  • Uprawnienia pedagogiczne
  • Doświadczenie w pracy w placówce edukacyjnej, szkoleniowej (mile widziane)

OFERUJEMY:

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość korzystania ze szkoleń
  • Dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju

  • Praca Piła
  • Asystent Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584