Asystent Dyrektora
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA Sp. z o.o.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

HR SIGMA Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Bielsko-Biała
Pracodawca
Dodano
17.04.2024
Numer referencyjny
AIS/MK/02/2024

Obowiązki:

• Raportowanie i rejestracja procesów w systemie informatycznym ERP,

• Realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych w tym okresowych statystyk, raportów,

zestawień,

• Przygotowywanie ofert handlowych / Analiza potrzeb i wymagań / Spotkania handlowe oraz

prezentacje dla Kontrahentów,

• Prowadzenie analiz inżynierskich w zakresie pracy sieci ciepłowniczych i urządzeń systemów

ciepłowniczych,

• Wdrażanie oprogramowania do modelowania systemów ciepłowniczych / Optymalizacja pracy

systemów ciepłowniczych,

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane branże związane z ciepłownictwem,

przesyłem i dystrybucją ciepła,

• Umiejętność szybkiego opanowywania nowych zagadnień z dziedziny ciepłownictwa oraz

informatyki,

• Umiejętność korzystania z technik informatycznych w rozwiązywaniu zadań technicznych,

• Znajomość narzędzi informatycznych, min MS Office i umiejętność biegłego wykorzystania ich

w pracy,

• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - poziom min B2 - wykorzystywany do

komunikacji z klientami oraz dostawcami rozwiązań IT,

• Prawo jazdy,

Oferujemy:

• Szkolenia produktowe, dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje, szkolenia językowe

• Ubezpieczenie grupowe

• Ubezpieczenie zdrowotne

• Karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres magdalena.krzepina@hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Firma HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta firmy z branży budowlanej i ciepłowniczej kandydata na stanowisko : Asystenta Inżyniera Systemów Ciepłowniczych

  • Praca Bielsko-Biała
  • Dyrektor Bielsko-Biała
  • Dyrektor handlowy Bielsko-Biała
  • Dyrektor finansowy Bielsko-Biała
  • Dyrektor szkoły Bielsko-Biała
  • Dyrektor artystyczny Bielsko-Biała
  • Dyrektor kreatywny Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179