Asystent ds. Zarządzania Sklepem
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Województwo mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Współpraca z kierownictwem sklepu w monitorowaniu i realizacji standardów obsługi oraz jakości.
  • Zarządzanie zadaniami sprzedażowymi.
  • Współdziałanie w procesach zamówień i zatowarowania.
  • Udział w inwentaryzacjach.
  • Wsparcie pracy zespołu.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w handlu detalicznym w branży spożywczej.
  • Umiejętność zarządzania zespołem (preferowane).
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Dobre umiejętności interpersonalne.
  • Gotowość do szybkiego dopełnienia badań sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy Ci:

  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie.
  • Premie sprzedażowe i talony świąteczne.
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika i rodziny.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnie rozwijającej się firmie.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Asystent Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544