Asystent ds. Zakupów
  • Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1
zachodniopomorskie, Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1, zachodniopomorskie, Polska
Green Basket Sp. z o. o.
9. 5. 2024

Green Basket sp. z o.o. to lider na rynku szczecińskim w hurtowym handlu warzywami oraz owocami. Cieszymy się uznaniem klientów w całym regionie. Realizujemy zamówienia na miejscu i z dostawą. Obsługujemy dużych klientów hurtowych, hotele, restauracje, przedszkola i sklepy zarówno w kraju jak i na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego dbamy aby jakość naszych towarów i usług spełniała jak najwyższe normy.  Firmę tworzy zgrany zespół zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia. Dzięki temu każdy odnajdzie tu swoje miejsce oraz może liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. Mamy otwarte podejście do biznesu - nie zamykamy się na pomysły i zależy nam na osobach, które potrafią wnieść świeżość oraz mogą usprawnić naszą codzienną pracę.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie kupca i działu zakupów w codziennej pracy
  • tworzenie baz danych dostawców
  • koordynowanie zgodności danych logistycznych
  • aktualizowanie danych towarowych w systemie
  • współpraca z działami w firmie Greenbasket
  • tworzenie zapytań ofertowych

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego min. B2
  • bardzo dobra znajomość Excela
  • umiejętności analityczne
  • dokładność i skrupulatność
  • samodzielność w działaniu
  • otwartość na naukę i zdobywanie nowych umiejętności
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonych pracowników
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • dwa razy w tygodniu świeże warzywa, owoce, soki oraz domowe obiady przygotowywane na miejscu
  • zniżki na firmowe produkty

  • Praca zachodniopomorskie
  • Asystent zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246