Asystent ds. zakupów
  • Łobez
Łobez, Łobez, Zachodniopomorskie, Polska
Scanjet Production Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Firma Scanjet Production Sp. z o.o. w Łobzie zajmująca się montażem elementów ciśnieniowych myjek do zbiorników na statkach morskich poszukuje pracownika na stanowisko:
ASYSTENT DS. ZAKUPÓW
Miejsce pracy: Armii Krajowej 25B, 73-150 Łobez
Obowiązki:
- kontrola terminów dostaw,
- komunikacja telefoniczna i mailowa z dostawcami zagranicznymi w języku angielskim,
- współpraca z firmami logistycznymi,
- procedury importowe, tłumaczenie faktur i innych dokumentów w razie potrzeby.
Wymagania:
-wykształcenie min. średnie,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca efektywną komunikację, poziom min. B1
-doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów lub logistyki mile widziane,
-umiejętność samodzielnego planowania i dobra organizacja pracy,
- skrupulatność, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność za powierzoną pracę,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
-możliwość rozwoju,
- stabilny system wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę, premie roczne,
-ubezpieczenie firmowe od NNW,
- dofinansowanie do wypoczynku, rekreacji,
- bony i paczki świąteczne,
- pracę w miłej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

  • Praca Łobez
  • Asystent Łobez
  • Łobez - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544