Asystent ds. Wsparcia Projektów Budowlanych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
2MKP Energia Sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie umów oraz decyzji lokalizacyjnych i pozwoleń budowlanych.
  • Współpraca w zakresie pozyskania praw do terenów oraz uzgodnień tras infrastruktury energetycznej.
  • Koordynacja z biurem geodezyjnym w celu ustalenia optymalnych tras kablowych.

Wymagania
  • Umiejętność obsługi AutoCad, ZwCad.
  • Wykształcenie techniczne (budownictwo, geodezja, telekomunikacja, energetyka).
  • Dobre zdolności komunikacyjne.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Pracę w dynamicznym zespole.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Doświadczenie w branży energetycznej.
  • Wgląd w procesy administracyjne związane z realizacją inwestycji.

  • Praca Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544