Asystent ds. wsparcia procesów audytu
  • Błonie
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie komórek zgodności w zakresie wdrożenia wymogów zewnętrznych oraz wewnętrznych polityk i procedur
  • Bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi w celu zapewnienia koordynacji procesów audytowych w zakresie standardów społecznych i etycznych (m.in. SMETA, EcoVadis, audyty klientów, Global GAP GRASP)
  • Optymalizacja istniejących procesów audytowych i certyfikacyjnych w organizacji
  • Planowanie i prowadzenie zadań audytowych
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu rekomendacji poaudytowych
  • Udział w procesie kwalifikacji i oceny kontrahentów zewnętrznych
  • Nadzór nad portalami i systemami, np. EcoVadis, SEDEX

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w procesach wdrożeniowych certyfikatów/akredytacji
  • Doświadczenie w branży FMCG/produkcyjnej
  • Mile widziane szkolenia specjalistyczne, certyfikaty, ukończone kursy z zakresu audytu (np. audytor wewnętrzny)
  • Metodyczność oraz wnikliwość w działaniu
  • Analityczne myślenie i nastawienie na poprawę efektywności istniejących procesów
  • Komunikatywność i umiejętność koordynacji działań pomiędzy różnymi komórkami organizacyjnymi
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Praca Błonie
  • Asystent Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696