Asystent ds. techniczno - logistycznych (dział CNC)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
CONTROLTEC SP. Z O.O.
1. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór/dostarczanie/pakowanie części do klientów/działu CNC (odbiór/dostarczanie głównie na terenie Wrocławia, sporadycznie w okolicach Wrocławia)
  • Zaopatrzenie działu CNC w materiał do produkcji/obróbki
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Praca z wykorzystaniem elektronarzędzi
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Prace porządkowe/konserwacyjne w dziale CNC

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, średnicówka)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętność pracy z pakietem MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Dokładność, sumienność, dyspozycyjność, komunikatywność, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, premie świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, spotkania integracyjne)
  • Praca w stałych godzinach (jedna zmiana)
  • Gwarantujemy samodzielność i niezależność na stanowisku
  • Praca w jednej z największych spółek na rynku niezależnych integratorów systemów automatyki przemysłowej z 20-letnim doświadczeniem
  • Przyjazna kultura pracy oparta na pracy zespołowej - zgrany zespół działu CNC

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz uzupełnionego formularza aplikacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Wrocław
  • Redaktor techniczny Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584