Asystent ds. szkoleń (helpdesk) z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Suwałki
Suwałki, Suwałki, podlaskie, Polska
BPO NETWORK Sp. z o.o.
20. 7. 2024

BPO NETWORK Sp. z o.o. Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług, a także pełen zakres szkoleń dla pracowników, managerów lub całych firm.Dla pracowników oferujemy pełną opiekę, stały kontakt, dostęp do psychologa, kadr ,prawnika itd. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki

  • Przygotowywanie raportów i dashbordów pokazujących poziom realizacji poszczególnych szkoleń /działań rozwojowych
  • Regularne weryfikowanie efektywności poszczególnych form szkoleniowych, przygotowanie raportów podsumowujących, zestawień, podsumowań KPI na potrzeby wewnętrzne organizacji
  • Dbanie o bieżące wdrażanie rozwiązań i przygotowanych przez GV w zakresie szkoleń w odniesieniu do Polski i Bułgarii
  • Regularne przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby działu i GV
  • Opracowywanie raportów i analiz dotyczących realizowanych projektów
  • Komunikacja między salonami i pracownikami
  • Przygotowywanie komunikacji do interesariuszy
  • Współpraca z trenerami wewnętrznymi
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi ze szczególnym uwzględnieniem firm szkoleniowych, e-learningowych, eventowych, agencji kreatywnych dostawców platform technicznych, zewnętrznych dostawców produktowych w zakresie prowadzonych projektów szkoleniowych
  • Zajmowanie się logistyką szkoleń oraz wszystkimi kwestiami z tym związanymi
  • Edytowanie tekstów dla zespołu szkoleń, aby był bardziej klarowny
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów i zestawień
  • Doświadczenie w obsłudze klientów wewnętrznych / zewnętrznych
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji / koordynacji zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Bardzo dobra obsługa narzędzi typu Excel
  • Biegłość w pracy z klientami
  • Umiejętność analizy i syntezy
  • Mile widziane zarządzanie platformami typu LMS
  • Mile widziane umiejętności pracy projektowej
  • Własny komputer
  • Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Oferujemy

  • Pracę zdalną
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze godzin pracy
  • Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
  • Opiekę ze strony BPO NETWORK (psycholog, pedagog, prawnik, kadrowa)
  • Bony na produkty firmy
  • Dodatek za używanie własnego komputera
  • Możliwość skorzystania z pakietu Luxmed
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia
  • Fundusz świadczeń pracowniczych

  • Ilona
  • 798 951 967
  • ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA
  • JEŚLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.bponetwork.pl
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal js-application-url c-btn--red" rel="nofollow noopener" >Aplikuj

  • Praca Suwałki
  • Asystent Suwałki
  • Suwałki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941