Asystent ds. sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Fingrow Consulting Group S.A.
7. 8. 2024

Fingrow Consulting Group SA to grupa spółek consultingowych oferujących rozwiązania doradcze w szerokim zakresie. Oferowane przez Fingrow usługi umożliwiają wygenerowanie w firmach oszczędności rzędu nawet kilkunastu milionów złotych w skali roku. Obecnie w spółce Fingrow Management Sp. z o. o. z prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Zadania:
- aktywne pozyskiwanie klientów, w tym umawianie spotkań z nimi;
- tworzenie ofert i treści sprzedażowo-marketingowych;
- obsługa klienta;
- wsparcie administracyjne działu sprzedaży.
Oczekiwania:
- status studenta;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
- chęć rozwoju w sprzedaży.
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- szkolenie;
- praca w centrum Warszawy (przy Metro Politechnika);
- niekorparacyjną atmosferę.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045