Asystent ds. sprzedaży
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną z siedzibą w Skarbimierzycach k. Szczecina.

Naszą główną działalnością jest produkcja myjni, wycieraczek aluminiowych, sprzedaż części i chemii do myjni, wszystkiego do sprzątania, a także serwis myjni bezdotykowych oraz usług w zakresie branży IT.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży myjni na 30 rynkach Europy i Azji.

Do naszej spółki córki - I2M, która zajmuje się programowaniem - szukamy osoby na stanowisko Asystenta ds. sprzedaży, która wesprze zespół w działaniach sprzedażowych i systemowych:

Zadania:

  • obsługa zamówień od klientów (od przyjęcia do wystawienia faktury)
  • wsparcie klienta telefoniczne i mailowe
  • szkolenia wprowadzające dla nowych klientów
  • wystawianie dokumentów handlowych
  • wprowadzanie faktur do elektronicznego obiegu dokumentów

Wymagania:

  • angielski na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie z dokumentami handlowymi
  • doświadczenie w kontaktach z klientami
  • mile widziane:  doświadczenie w obsłudze systemów ERP i/lub w sprzedaży usług informatycznych

Oferujemy:

  • pracę na pół etatu z możliwością pracy hybrydowej (w późniejszym etapie)
  • elastyczne godziny pracy
  • umowa zlecenie
  • pracę w małym zespole
  • brak dress code’u

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Asystent Szczecin
  • Asystent stomatologiczny Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080